DR 5010C
Nové kompaktní barevné zařízení DR 5010C nabízí rychlejší výstup a vyšší produktivitu s rychlostí skenování 50 stran za minutu. Nové technologie zajišťují reprodukci s přesnými barvami
RYCHLÉ SKENOVÁNÍ, VČETNĚ BAREVNÝCH PŘEDLOH
Model DR 5010C poskytuje rychlé, vysoce kvalitní výsledky a má schopnost zpracování barev, která nabízí uživatelům zvýšenou všestrannost využití. Díky nové přímé dráze podávání skenuje širokou škálu dokumentů včetně silného kartónu a plastových karet.

KOMPAKTNÍ PROVEDENÍ
Skener se svým kompaktním provedením šetří místem v kanceláři a je vhodný pro organizace, které mají velké nároky na objem skenování od pracovního stolu. Model DR 5010C skenuje až do velikosti A3 a je určen pro větší pracovní skupiny ve velkých podnicích, hodí se však také pro nízkoobjemový produkční trh.

SNÍMAČE
Model DR 5010C používá nový 3 řádkový snímač, který zvyšuje rychlost barevného skenování a umožňuje dosahovat stejných rychlostí výstupu jako u černobílého skenování. Snímač také zvyšuje kvalitu obrazu, neboť na rozdíl od běžných barevných skenovacích technologií načítá každou z barev současně a zajišťuje, že obrazy i barvy zůstávají ostré, přesné a přibližují se co nejvíce originálnímu dokumentu nebo obrazu. Zařízení nabízí 3D korekci barev, což je další nová technologie zvyšující přesnost barev každého skenovaného dokumentu tím, že vyhodnocuje každý dokument a načítá piktografické rozdíly z originálu a používá je k vytvoření ostřejší, konzistentnější kopie.

SOFTWARE
Produkt je standardně dodáván se softwarem CapturePerfect 3.0 (aplikační software kompatibilní se softwarem ISIS) a Adobe Acrobat 7.0, je kompatibilní s širokou škálou programů pro správu dokumentů a je doplněn ovladačem TWAIN a ISIS.